Služby

Rádi Vám dodáme kompletní stavbu na klíč nebo jen to, co zvládnete sami dostavět.

Na klíč

Umíme zajistit vše, co je potřeba od návrhu po nastěhování.

Svépomocné dostavění

Chcete-li si některé části obydla postavit sami, není to žádný problém. Vymyslíme s Vámi takovou formu spolupráce, aby to vyhovovalo Vašim schopnostem i rozpočtu.

Postavíme podlahu, konstrukci stěn a střechu, vše ostatní si můžete dostavět sami. Poskytneme Vám kontakty na ověřené dodavatele, veškeré podklady, konzultace a dohlédneme, že vše bude správně fungovat.

Studie

Víme, jak navrhovat bydlení tak, aby vám bylo šito na míru. To je u tinyhousů ještě důležitější než u běžných domů. Do velkého domu se totiž vejdou i prvky, které nejsou tak úplně nezbytné. Do tinyhousu ne. Proto je tak důležité si opravdu uvědomit, co opravdu potřebujete a co ne.

Rádi vás odborně provedeme procesem ujasnění vašich potřeb a navrhneme vám obydlo tak, abyste v něm měli vše, co potřebujete. Výsledkem bude studie uspořádání vnitřního i vnějšího prostoru a zasazení do pozemku.

Na základě studie také stanovíme předběžný rozpočet.

 

Projekt & Rozpočet

Projekt je konkrétní rozpracování navrženého obydla do technických detailů, jasná specifikace používaných materiálů, konkrétní technická řešení jednotlivých částí. Právě u tinyhousů je opět klíčové mít vše přesně naplánované, protože každý centimetr se počítá a může hrát rozdíl v pohodlí, které vám obydlo poskytne.

Na základě projektu vám také dáme cenový rozpočet, který pro nás bude při stavbě závazný.

 

Stavební povolení

Mobilní domy se často pohybují na hraně stavebního zákona....

Někdy je potřeba, někdy ne. Bylo by dobré mít tohle dobře rozpracované, aby se na to dalo odkazovat.

Filip

 

Stavba

Naše nejoblíbenější část. Vše je vymyšleno, domluveno a naplánováno. A my si můžeme začít hrát s našimi oblíbenými materiály a nářadím. Tohle je fáze, kterou milujeme, která nás žene vpřed a baví. 

 • Stavíme z přírodních materiálů

 • Užíváme si precizní řemeslné provedení. V kvalitě zpracování neděláme kompromisy.

 • Řešíme každý detail z pohledu stavební fyziky tak, aby stavba byla dlouhodobě funkční a příjemná pro život

 • Vytváříme celostní design, ve kterém se snoubí funkce s krásou.

 

Interiér

Šitý na míru. Tinyhouse musí být jako na míru šitý oblek. Podoba interiéru závisí především na vás. Rádi vám uděláme obrovskou kuchyňskou linku nebo třeba výřivku pro 3. Záleží, co přesně od obydla chcete, kolik vás v něm bude bydlet a jaké materiály a design se vám líbí.

Vyrobíme vám vychytané vybavení domu od skládacích stolů přes zabudované úložné prostory až po ....? A nebo vám vyrobíme velmi prostý a jednoduchý základ, který si můžete následně zabydlovat po svém. Je to na vás.

 

Technické vybavení

voda, odpa, vytápění, elektrika, ostrovní systém

 

Doprava

Existují 3 varianty, jak k Vám obydlo dostat. Každá má své výhody a nevýhody.

 • Obydlo na místě - pokud bydlíte blízko nás a neplánujete domek stěhovat, doporučujeme ho nedělat mobilní. Mobilita s sebou nese omezení ve velikosti a je o něco nákladnější kvůli nezbytným konstrukčním vyztužením.

 • Obydlo na jeřáb - chcete-li si zachovat možnost přesunu nebo prodeje, ale neplánujete časté převozy, je nevhodnější postavit domek u nás v hale, naložit ho jeřábem na náklaďák a odvézt kamkoli si budete přát. 

 • Obydlo na kolech - pokud se chcete častěji stěhovat nebo máte špatně dostupný pozemek, postavíme Vám obydlo na vlastní kola. Tato varianta je nejnákladnější na stavbu. Doprava vyjde o něco levněji než varianta s jeřábem.

 
 

Propojení s pozemkem

Život v tinehousu je úzce spjat s životem blízko přírodě, respektive přímo v ní. Proto považujeme za velmi důležité myslet i na životní prostor navazující na obydlo. Rádi pro vás tedy postavíme a zařídíme vše tak, aby se vám ve vašem přírodním prostředí dobře žilo.

 • Postavíme (demontovatelné) terasy a pergoly.

 • Zajistíme stavbu kořenové čistírny odpadních vod.

 • Zajistíme napojení na inženýrské sítě (voda, elektřina…).

 • Vyrobíme obydlo jako soběstačný ostrovní systém, který vám ohřeje teplou vodu a vyrobí dostatek elektřiny i na praní v pračce či pečení v troubě.

 • Postavíme vám kadibudku, kurník, pískoviště atp. podle vašich přání.

Zaujali jsme Vás? Máte otázky?

Kontaktujte nás

Kontakty, možná rovnou dotazník...?